• info@ishtar.org
  • 02187715000

درباره ما

آغاز کسب‌ و کار گروه استیری در زمینه‌ی تأمین و توزیع غلات به سال 1330 خورشیدی باز مي‌گردد. اکنون گروه استیری با تأسیس شرکت‌های تخصّصی و با تکیه بر بیش از شش دهه تجربه‌، پاسخگوی نیاز مشتریان در تمامی لایه‌های زنجیره تأمین صنعت دام، طیور و آبزیان است.

شرکت «بازار نهاده‌ ایشتار» زیرمجموعه گروه استیری در حوزة تأمین و توزیع نهاده‌های خوارک و صنایع غذایی در سال 1393 تأسیس شده است. این شرکت با شعار تأمین پایدار و کارآمد، طیف گسترده‌ای از مشتریان شامل پرورش‌دهندگان دام، طیور و آبزیان، توزیع‌کنندگان نهاده، زنجیره‌های تولید پروتئین، کارخانجات خوراک، صنایع غذایی و‌ روغن‌کشی را در خلق ارزش و دستیابی به بهره‌وری همراهی و پشتیبانی می‌کند. «بازار نهاده ایشتار» انواع نهاده و مواد اولیّه را از معتبرترین تأمین‌کنندگان بین‌المللی و داخلی تأمین می‌کند و از طریق شبکه سراسری توزیع خود به هر نقطه‌ای در ایران می‌رساند.

«بازار نهاده‌ ایشتار» مشتری‌مداری را یکی از ارزش‌های محوری خود می‌داند. کیفیّت مطلوب کالا و خدمات، تحویل به ‌موقع و  خدمات پشتیبانی از جمله تلاش‌های این شرکت برای کسب رضایت مشتریان است. واحد امور مشتریان نیز که به تازگی در شرکت تأسیس شده است، آماده ارتباط مستقیم با مشتریان و دریافت و رسیدگی به پیشنهادها و انتقادهای ایشان است.

‌فهرست کالاها و پیشنهاد قیمت روزانه شرکت «بازار نهاده ایشتار» از طریق ربات تلگرام با نشانی https://telegram.me/estiribot به مشتریان و متقاضیان اطلاع‌رسانی می‌شود. همچنین مشتریان می‌توانند از درگاه پرداخت آنلاین وب‌سایت این شرکت، پرداختی امن و سریع را تجربه کنند. برای آگاهی از چگونگی پرداخت آنلاین لطفاً اینجا را ببینید.